Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Eylül 2022 Salı

Faeser: Artan mülteci sayısı beni endişelendiriyor

Almanya Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser, Balkanlar ve Akdeniz üzerinden Avrupa’ya gelmeye çalışan mülteci sayısının artmasından endişe duyduğunu söyledi.

Bild am Sonntag’a konuşan SPD’li Bakan, “Bu kadar fazla insanın Avrupa’ya gelmesi beni endişelendiriyor” dedi. Avusturya ile olan sınır kontrollerinin uzatıldığını ve Federal Polis Teşkilatı’nın Çek sınırındaki kontrollerini de artırdığını söyleyen Faeser, “Çünkü açık olan şu ki; desteğimize acilen ihtiyacı olan insanlara yardım etmeye devam edebilmemiz için, yasa dışı girişleri durdurma konusunda ortak bir sorumluluğumuz var” dedi.  

CSU Federal Eyalet Meclis Grubu Başkanı Alexander Dobrindt de gazeteye verdiği demeçte, Faeser'den "Geçiş yollarını hızla kesmek için somut bir konsept sunmasını ve AB ile dış sınırların daha iyi korunması için baskı kurmasını beklediğini" söyledi.

Geri Dön 27 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN