Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
22 Mayıs 2023 Pazartesi

Eski bakanlık sekreterinin doktora tezi, 'intihal suçlaması' ile incelendi

Patrick Graichen, geçtiğimiz hafta Federal Ekonomi Bakanlığındaki sekreterlik görevinden ayrılmak zorunda kalmıştı. İstifasının ardından doktora tezinde intihal yaptığı iddiaları ile gündeme geldi. 

Bild am Sonntag’da yer alan habere göre; Graichen’in ‘Belediye Enerji Politikası ve Çevre Hareketi’ isimli doktora tezi, intihal uzmanı Jochen Zenthöfer tarafından incelendi.

30 intihal tespit edildi

Zenthöfer, Graichen’in tezinde 30 tane intihal tespit etti. İntihal uzmanı, bunların büyük kısmının çevre sosyoloğu Karl-Werner Brand'ın iki makalesinden alındığını söyledi.

Graichen suçlamaları reddediyor

Graichen ise suçlamaları reddediyor. Eski bakalık çalışanı, doktora eğitimini aldığı üniversite olan Heidelberg Üniversitesi'nden tezinin gözden geçirilmesini talep ettiğini açıkladı. 

Geri Dön 22 Mayıs 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN