Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Haziran 2023 Cuma

Eş zamanlı ‘insan kaçakçılığı’ baskını

Göçmenleri Almanya’ya kaçırdığı iddia edilen şebekeye yapılan, 15 mülkün arandığı eş zamanlı baskında 6 kişi tutuklandı.

Güvenlik güçleri, yüzlerce göçmeni Almanya'ya kaçırdığı iddia edilen bir şebekeye düzenledikleri eş zamanlı baskınlarda 6 kişinin tutuklandığını duyurdu.

Türk ve Suriye vatandaşlarına Almanya'nın Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Polonya sınırı yakınlarında rastlanmasının ardından başlayan baskınlarda yakalanan şüpheliler 560'tan fazla göçmeni Almanya'ya, 300'den fazlasını Romanya'ya kaçırmakla suçlanıyor.

Türkiye'den getirildiği düşünülen göçmenlerin Romanya'nın batısındaki Temeşvar kentinden Almanya'ya "birkaç gün boyunca insanlık dışı koşullarda" kamyonlardaki eşyaların arasına gizlenerek götürüldüğü sanılıyor.

Geri Dön 09 Haziran 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN