Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
03 Mayıs 2023 Çarşamba

Enerji maliyeti 5 kata çıkabilir!

FDP Enerji Uzmanı Michael Kruse, Ekonomi Bakanı Robert Habeck’i ‘yenilenebilir enerji’ sistemi üzerinden eleştirdi. Maliyetin 5 kat daha fazla olabileceğini söyledi.

Enerji maliyeti 5 kata çıkabilir!

Koalisyon ortakları Hür Demokrat Parti (FDP) ve Yeşiller arasında sular durulmuyor. FDP Enerji Uzmanı Michael Kruse, Bild’e verdiği demeçte, ısıtmada yenilebilir enerjiye geçiş maliyetinin planlanandan 5 kat daha fazla olabileceğini ileri sürdü. 

Projeye ilişkin kalemlerin yeniden hesaplanması gerektiğini söyleyen Kruse, 2045 yılına kadar toplam harcamanın ev sahipleri ve kiracılar için 620 milyar avro olacağını savundu. 

"Ekonomi Bakanı paranın nereden geleceğini açıklasın”

Kruse ayrıca, 'iklim bonusu' adı altında verilecek yüzde 50’ye yakın devlet teşviklerini de eleştirdi. Desteğin 250 milyar avroluk bir bütçe anlamına geldiğini ifade ederek, “Ekonomi Bakanı paranın nereden geleceğini açıklasın” ifadelerini kullandı. 

FDP’liler geçtiğimiz hafta yapılan parti genel kongresinde projeyi, 'nükleer bombaya' benzetmişti.

Geri Dön 03 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN