Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Şubat 2023 Salı

Elektrik ve doğal gazda indirim bekleniyor

Enerji uzmanlarına göre, elektrik ve doğal gaz fiyatlarına yönelik yeni imzalanacak olan sözleşmelerde fiyatlarda indirim bekleniyor.

Fiyat karşılaştırma portalı Verivox’tan doğal gaz ve elektrik fiyatlarına ilişkin açıklama geldi. Yapılan açıklamada, “Dünya genelinde yeni bir kriz yaşanmazsa piyasalar normale dönmeye başlayacak” denildi. Verivox’tan alınan son bilgilere göre, yeni müşteriler için elektrik fiyatları, kW/s başına ortalama 36,1 sent, doğal gaz da ise 11,3 sent olarak kaydedildi. 

Başbakan Olaf Scholz, geçtiğimiz günlerde BILD gazetesine verdiği röportajda, enerji şirketlerini sağduyulu olmaya çağırmış, “Krizi fırsata çevirmeyin” uyarısında bulunmuştu. 

 

Geri Dön 28 Şubat 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN