Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Haziran 2023 Salı

Ekonomi Bakanı Habeck: Hükûmetten memnun değilim

Yeşiller Partili Federal Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Robert Habeck, federal hükûmetten ben de memnun değilim” dedi.

Federal Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Robert Habeck dikkat çeken açıklamalarda bulundu. N-tv’de yer alan habere göre Almanya’nın kışı güvenli bir şekilde atlattığına işaret ederek, enflasyon ve enerji fiyatlarındaki kısmi rahatlamaya rağmen hükumetin imajının olumlu bir tablo çizmediğini söyleyen Habeck, “Federal hükûmetten ben de memnun değilim” diye konuştu. 

“Köprüden önce son çıkış”

Yeşiller Partili bakan, Isınma Yasası’ndaki uzlaşmanın hükumet için ‘köprüden önce son çıkış’ olduğunu ifade etti. Habeck, “İçine düştüğümüz çukurdan çıkmayı başardık. Isınma Yasası’nda rotamızı belirledik” dedi.

Anketlerdeki güven kaybına dikkat çekti

Hükûmetin anketlerde güven kaybı yaşadığını belirten Habeck, Ukrayna Savaşı ve enerji krizinin halkta huzursuzluk yarattığını, ısınma yasasının hepsinin üzerine son damla olarak eklendiğini belirtti. 

Habeck aynı zamanda, FDP’li Ulaştırma Bakanı Volker Wissing’i işaret ederek, Almanya’nın iklim hedeflerine ulaşım sektöründeki düzenlemeler nedeniyle ulaşamadığını savundu. 

Geri Dön 20 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN