Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Haziran 2024 Cuma

DWD şiddetli hava uyarısını sürdürdü

Alman Meteoroloji Dairesi'ne (DWD) göre, cuma gecesi, özellikle kuzey ve kuzeydoğuda küçük taneli dolu ve fırtınalı sağanak yağışlar bekleniyor.

DWD şiddetli hava uyarısını sürdürdü

Meteorolog Siebert-Sperl, sıcak hava ile Kuzey Denizi'nin serin havasının birleşerek doğu ve güney Almanya’da fırtına ve şiddetli gök gürültülü sağanak yağışa neden olacağını belirtti. Cuma öğleden sonra ise birçok bölgede hava yeniden güneşli ve az bulutlu olacak.

Cumartesi şiddetli fırtına uyarısı

Cumartesi günü şiddetli hava koşulları devam edecek. Siebert-Sperl, Fransa üzerindeki alçak basınç alanının Almanya'ya nemli hava getireceğini ve şiddetli havanın daha da artacağını söyledi. Kuzey Ren-Vestfalya, Rheinland-Pfalz ve Baden-Württemberg'de aşırı hava olayları bekleniyor. Hava durumu haritalarında nadiren görülen bu aşırı olaylar, Hessen ve Frankonya’ya da yayılacak ve kuzey Almanya ile ülkenin merkezine ilerleyecek.

Fanzone'lar kapatılacak

Cumartesi günü Almanya-Danimarka maçı sırasında şiddetli fırtınalar beklendiği için bazı halka açık maç izleme alanları kapatılacak. DWD, yerel olarak metrekare başına perşembeye göre çok daha fazla yağış düşeceğini belirtti. Uzmanlar, yerel su baskınları, trafikte aksamalar, kaygan otoyollar ve devrilen ağaçların yaratacağı tehlikeler konusunda uyardı.

Geri Dön 28 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN