Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Nisan 2024 Cuma

Dondurucu nisan havası sürecek

Almanya'da yaşanan yaz sıcaklarının ardından gelen soğuk hava dalgasının etkisinin sürmesi bekleniyor.

Dondurucu nisan havası sürecek

Meteorolog Martin Pscherer, soğuk kutup havasının ülkeye doğru geldiğini ve karla karışık yağmur ile dağlık bölgelerde kar yağışı getireceğini belirtti. Pscherer, önümüzdeki günlerde hava durumunda önemli bir değişiklik olmayacağını ve yeni haftanın da değişken ve rahatsız edici hava koşullarıyla devam edeceğini ifade etti. Hafta sonu için soğuk hava uyarısı yaparak, kalın giysilere ihtiyaç duyulacağını söyledi.

Meteorolog, havanın genellikle bulutlu ve yağışlı olacağını, özellikle dağlık bölgelerde yoğun kar yağışı ve zorlu hava koşullarının beklendiğini aktardı. Ancak gelecek haftanın ortasında en kötü dönemin geride bırakılacağını ve sıcaklıkların yeniden 12-18 derece aralığına çıkacağını belirtti.

Bavyera için sağanak, dolu ve karla karışık yağmur uyarısı

Cuma gecesi ülkenin güneydoğu kesimlerinde sıcaklıkların eksi 2 dereceye kadar düşmesi, gündüz ise ülke genelinde en yüksek 12 derece olması bekleniyor. Alman Meteoroloji Enstitüsü (DWD), Bavyera'da gök gürültülü sağanak yağışlar, karla karışık yağmur ve dolu için uyarıda bulundu. Ayrıca, bazı bölgelerde saatte 70 kilometreye varan şiddetli rüzgarlar ve 4 ila 11 derece arasında değişen sıcaklıklar öngörülüyor.

Cuma gecesine doğru yüksek yerlerde, özellikle Allgäu Alpleri'nde, karın 50 santimetreye kadar çıkması bekleniyor. Sürücüler, kaygan yollara karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıldı.

Geri Dön 19 Nisan 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN