Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Ocak 2024 Salı

Domuz gribi de yayılıyor

Almanya'da koronavirüs salgınının ardından grip vakalarının artış gösterdiği bilgisiyle birlikte domuz gribi (H1N1) vakalarında da artış yaşanıyor.

Domuz gribi de yayılıyor

Robert Koch Enstitüsü (RKI) verilerine göre, korona vakalarındaki azalışa karşın domuz gribi vakaları önemli ölçüde artış gösteriyor. RKI, H1N1 virüslerinin genç yetişkinlerde ve çocuklarda ciddi hastalıklara ve ölümlere neden olabileceğini belirtti.

Uzman Dr. Christoph Specht ise H1N1'in diğer grip virüslerine göre daha hafif semptomlar gösterdiğini, ancak özellikle risk altındaki gruplarda daha ağır seyredebileceğini ifade etti.

Domuz gribi, insanlara domuzlardaki influenza A virüsünün bulaşması sonucu ortaya çıkan bir solunum yolu hastalığı.

Geri Dön 23 Ocak 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN