Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
08 Ekim 2022 Cumartesi

Doğalgaza tavan fiyat uygulaması beklentileri karşılamayacak

Doğalgaz Ücretlendirme Komisyonu Başkanı Veronika Grimm, doğalgaza tavan fiyat getirilmesiyle ilgili yüksek beklentilere girilmemesi yönünde uyarıda bulundu. 

Grimm, Funke Medyaya verdiği demeçte şöyle konuştu:

Doğalgazda tavan fiyat uygulamasına rağmen enerji fiyatlarını, Ukrayna Savaşı öncesine çekmemiz zor. Sıvılaştırılmış doğal gazın (LNG) tedariği daha masraflı olduğu için fiyatlar da yüksek kalmaya devam edecek. Ancak Rusya’ ya olan enerji bağımlılığımız kalıcı olarak sona erecek.

Doğalgaz konusunda kalıcı uygulamalar yerine tek seferlik indirimleri savunan Komisyon Başkanı Grimm, “Enerji indirimleri tek seferlik olsaydı, insanlar tasarruf etmek için çok daha çaba gösterirdi. Fiyatlar aşağı çekildikçe tasarruf için bir motivasyon kalmayacak” şeklinde konuştu. 

Geri Dön 08 Ekim 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN