Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Ekim 2022 Perşembe

Doğalgaz depoları yüzde 95 dolu

Rusya'nın Kuzey Akım 1 hattı üzerinden Almanya'ya gaz sevkiyatını durdurmasına karşın Almanya'da doğal gaz depolarındaki dolululuk oranının yüzde 95 olduğu bildirildi.

Almanya'da federal hükûmet, doğalgaz stoku yasasında gaz depolarının ekim ayına kadar yüzde 85, kasım ayına kadar ise yüzde 95 oranında dolu olmasını öngörmüştü. Böylece Federal Ekonomi Bakanlığı'nın öngördüğü yüzde 95'lik doluluk düzeyine neredeyse ulaşıldı.

Mevcut durumda, hedeflenen doluluk oranına ulaşılmış olsa da, yetkililer kışın ısıtma sezonunun başlaması ile birlikte doluluk oranının ihtiyacı karşılamaktan çok uzak olduğu görüşünde. Bu nedenle Federal Ağ Ajansı, hem şirketler hem de özel tüketiciler için acilen tasarruf yapılmasını gerektiğini bir kez daha vurguladı.

Geri Dön 13 Ekim 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN