Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2023 Cumartesi

DIW: Mevcut fiyatlara alışsanız iyi olur

Almanya’da tüketiciler fiyat artışları karşısında zorlanıyor. DIW, enflasyonun zirveyi gördüğünü belirtti. Fiyatların artmaya devam etmeyeceği ancak mevcut fiyatlara alışılması gerektiği söylendi.

DIW: Mevcut fiyatlara alışsanız iyi olur

Almanya’da tüketiciler aylardır yaşanan fiyat artışları karşısında zorlanıyor. Alman Ekonomik Araştırma Enstitüsü (DIW), enflasyonun zirveyi gördüğünü belirtti. DIW Başkan Yardımcısı Kerstine Bernoth, fiyatların artmaya devam etmeyeceğini ancak mevcut fiyatlara alışmamız gerektiğini söyledi.

Öte yandan, fiyat freninin yanlış bir uygulama olduğunu savunan Bernoth, ancak en son çare olarak fiyat frenine başvurulması gerektiğini belirtti.

Geri Dön 20 Mayıs 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN