Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Mart 2023 Pazartesi

Dışişleri, Putin'in açıklamasını 'gözdağı' olarak değerlendirdi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Belarus'la nükleer silahların konuşlandırılmasında anlaştıklarını duyurdu. Almanya Dışişleri Bakanlığı bunu 'gözdağı' olarak değerlendirdi.

Putin’in, Belarus’a nükleer silahların konuşlandırılması konusunda anlaşıldığını duyurmasının ardından Almanya Dışişleri Bakanlığı’ndan açıklama geldi. 

Putin konuşmasında ABD’nin Avrupa’da çeşitli yerlerde silah konuşlandırdığına dikkat çekti. Dışişleri Bakanlığı bu açıklamayı gözdağı olarak tanımladı ve NATO’nun uygulamalarının Rusya’nın uygulamalarından farklı olduğunun altını çizdi. Belarus’a nükleer silah konuşlandırılamaycağının, bunun uluslararası anlaşmalarla taahhüt edildiğini ekledi. 

NTV’nin haberine göre, ABD Savunma Bakanlığı ise durumu izlediklerini bildirdi.

Geri Dön 27 Mart 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN