Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Aralık 2022 Çarşamba

Dikkat: Yarın uyarı sistemleri test edilecek!

Yarın (8 Aralık) Almanya genelinde afet tatbikatı yapılacak. Sabah 11’den itibaren tüm cep telefonlara uyarı mesajı gönderilecek.

Almanya’da afet tatbikatı var. Telefonunuza yarın, yani 8 Aralık Perşembe, bir uyarı gelirse paniğe kapılmayın. Tatbikat kapsamında saat 11’de herkese bildirim gidecek ve sirenler kontrol edilecek. Ancak Berlin’de sirenlerin test edilmeyeceği duyuruldu. Berlin Senatosundan yapılan açıklamada kurulum aşamasında olan 400 sirenin henüz çok azının tamamlanabildiği bilgisi paylaşıldı.

Berlin İçişleri Senatörü SPD’li Iris Spranger Berlin’de sirenlerle ilgili çalışmaların istenilen şekilde gitmediğini itiraf etti. 

Geri Dön 07 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN