Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Nisan 2024 Salı

Dikkat: Radar maratonu başladı

Almanya'da "Speed-Week" olarak adlandırılan "radarla hız kontrolü" uygulaması dün sabah başladı ve bir hafta boyunca devam edecek. En yoğun denetimlerin 19 Nisan Cuma günü yapılması planlanıyor.

Erken saatlerden geç saatlere kadar sürecek olan bu radar maratonunda, polis ve belediyeler aşırı hızın ve kazaların sıkça yaşandığı noktalarda birlikte görev yapacaklar. Geçen yıl yapılan hız kontrollerinde kurallara uymayan on binlerce sürücü tespit edilirken, sadece Baden-Württemberg'de 13 bin sürücüye para cezası kesildiği açıklandı.

Berlin, Aşağı Saksonya, Saarland ve Saksonya eyaletleri resmi olarak kampanyaya katılmayacaklarını duyurdu.

Frankfurt Trafik Hukuku Avukatı Uwe Lenhar, polise yakalanma durumunda "Acelem vardı" gibi mazeretlerin kullanılmaması gerektiğini belirtti ve "Bu, aşırı hız yapmanın kasıtlı olduğunu gösteriyor. Bu durum, standart para cezasının iki katına çıkmasına neden olabilir." şeklinde uyardı.

Geri Dön 16 Nisan 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN