Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
22 Şubat 2023 Çarşamba

Deutsche Post reform hazırlığında

Alman Posta İdaresi (Deutsche Post) İnsan Kaynakları Direktörü Thomas Ogilvie, iki farklı hızda teslimat seçeneği sunmaya hazırlandıklarını söyledi. Öte yandan Deutsche Post çalışanlarının süresiz grev için pazartesi günü başlatılan oylama da sürüyor.

Alman Posta İdaresi Deutsche Post, mektup gönderim uygulamasında ki farklı hızda teslimat seçeneği sunmaya hazırlanıyor. Şirket, fiyatlandırmanın teslimat süresine göre değişeceğini duyurdu. 

Şirketin İnsan Kaynakları Direktörü Thomas Ogilvie ise Funke medyaya yaptığı açıklamada, “Mektubun ne zaman gideceğine müşteriler karar verecek” ifadelerini kullandı.

Ancak uygulamanın hayata geçirilmesi için, Posta Kanunu’nın (Postgesetz) değiştirilmesi ve mektupların en az yüzde 80'inin ertesi gün teslim edilmesi zorunluluğunun kaldırılması gerekiyor.

Grev tartışmaları sürüyor

Diğer taraftan Ver.di Sendikası ve Deutsche Post arasındaki toplu pazarlık anlaşmazlığı da sürüyor. Sendika, süresiz grev hakkını kullanabilmek için bu pazartesi ülke çapında oylama sürecini de başlattı. 8 Mart’a kadar sürecek ankette, sendika üyelerinin yüzde 75'inden fazlası süresiz grevi desteklerse ülke genelinde eylemler başlayacak. 

Geri Dön 22 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN