Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Mart 2023 Pazartesi

Deutsche Post müzakerelerinde anlaşma sağlandı!

Uzun müzakereler sonucu Deutsche Post ile sendika anlaştı. Çalışanlara ortalama yüzde 11,5 zam yapılacak ve vergiden muaf 3 bin avro enflasyon primi verilecek.

Deutsche Post müzakerelerinde anlaşma sağlandı!

On binlerce Deutsche Post çalışanı, toplu sözleşme müzakerelerinde işverenlerle uzlaşma sağlanamaması üzerine süresiz greve gitmeyi planlıyordu. Ancak işverenler ve 16 bin posta çalışanını temsil eden Ver.di Sendikası, uzun müzakereler sonunda anlaşmaya vardı; çalışanlara zam yapılacak ve ikramiye verilecek. 

160 bin Deutsche Post çalışanının maaşlarına ortalama yüzde 11,5 zam yapılacak. Ayrıca, tüm çalışanlara önümüzdeki aylarda vergiden muaf toplam 3 bin avro enflasyon primi verilecek.

Sendika üyeleri işverenlerin teklifini oylayacak. Sendika, üyelere teklifi kabul etmelerini tavsiye etti, yani süresiz grev çok yüksek ihtimalle iptal olacak.

Geri Dön 13 Mart 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN