Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Şubat 2024 Cuma

Deutsche Bank vergi öncesi kârını yüzde 2 artırdı

Frankfurt merkezli Deutsche Bank, 2023 yılında vergi öncesi kârını bir önceki yıla kıyasla yüzde 2 artırarak 5,7 milyar avroya yükselttiğini açıkladı.

Deutsche Bank vergi öncesi kârını yüzde 2 artırdı

Bankanın gelirleri geçen yıl yüzde 6 artarak 28,9 milyar avroya ulaştı. Bu, Deutsche Bank'ın son 16 yılın en yüksek vergi öncesi kârını elde ettiği anlamına geliyor.

Binlerce kişiyi işten çıkarma çalışmaları sürüyor

Banka, faaliyet giderlerini daha etkin bir hâle getirmek amacıyla yaklaşık 3 bin 500 kişilik personel azaltma çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Deutsche Bank CEO'su Christian Sewing, açıklamada, bankanın hedeflerinin üzerinde büyümeye devam ettiğini ve bu durumun 2025 hedeflerine güçlü bir şekilde ulaşacaklarına dair güven verdiğini ifade etti.

Geri Dön 02 Şubat 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN