Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Mart 2023 Perşembe

Deutsche Bahn toplu pazarlıklarda ilk teklifini sundu

Almanya'da kamu çalışanlarının ücretlerinin artırılması talebiyle gerçekleştirdiği grevlerin ardından Deutsche Bahn yönetimi, Alman Demir Yolu Ulaşım Sendikası’na (Evg) ilk zam teklifini sundu.

Ver.di Sendikası'na bağlı kamu çalışanları, ücretlerinin artırılması talebiyle birçok kentte grev gerçekleştirdi. Grevlerin ardından Deutsche Bahn’dan hamle geldi. Tagesschau’nun haberine göre, Deutsche Bahn yönetimi toplu pazarlık görüşmelerinde, Alman Demir Yolu Ulaşım Sendikası’na (Evg) ilk zam teklifini sundu. 

Teklifin içeriğine ilişkin bilgi paylaşılmadı ancak geçtiğimiz ay başlayan müzakarelerde, Demir Yolu Ulaşım Sendikası çalışanlar için ayda en az 650 avro olmak üzere yüzde 12 zam talebinde bulunmuş, meslek öğrencileri ve stajyerler için de aylık 325 avro artış istemişti. Sendika uzlaşma sağlanamaması durumunda uyarı grevlerine hazır olduklarını da bildirmişti. 

Geri Dön 16 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN