Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Aralık 2023 Cuma

Deutsche Bahn kış tarifesine geçiyor

Alman Demiryolları (Deutsche Bahn), 10 Aralık Pazar gününden itibaren kış tarifesine geçiyor.

Kış tarifesi kapsamında, Berlin-Münih, Hamburg-Magdeburg, Berlin – Wuppertal – Köln, Magdeburg – Schwerin – Rostock ve Nürnberg – Jena – Leipzig güzergahlarında ilave tren seferleri koyulacak. Bu sayede, bu güzergahlarda seyahat eden yolcuların daha fazla seçenekleri olacak. Ancak kış tarifesi ile birlikte bazı tren fiyatları da değişecek.

Esnek biletler (Flexticket) yaklaşık yüzde 5 daha pahalı olacak. Örneğin, Berlin-Münih arası bir esnek biletin fiyatı 79 avrodan 83,45 avroya çıkacak. Bahncard 25'in fiyatı da 3 avro artarak yıllık 62,90 avroya çıkacak.

Ancak tasarruf fiyatları (Sparpreisen) ve Bahncard 50 fiyatları aynen kalacak, bir zam yapılmayacak.

Diğer taraftan aralık ayı itibarıyla da; Avusturya Federal Demiryolu (ÖBB) ile iş birliğiyle, Berlin – Paris ve Berlin – Brüksel bağlantılarında gece trenlerini haftanın 3 günü kullanmak mümkün olacak.

Geri Dön 08 Aralık 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN