Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
03 Şubat 2023 Cuma

Depolardaki doğal gaz seviyesi hızla düşüyor

Soğuk havaların gelmesiyle birlikte Almanya’da doğal gaz depolama tesislerindeki doluluk seviyesi yüzde 78,6’ya geriledi.

Üç haftadır düzenli olarak düşen doğal gaz doluluk oranı, ağustos ayından bu yana ilk kez yüzde 80’in altına düştü. Konuya ilişkin açıklama yapan Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller, dolum seviyesi hedefini aştıklarını söyledi ve ekledi; “Bu, gazı tutumlu kullanan herkesin büyük bir ortak başarısıdır”.

Müller, açıklamasının devamında yeni hedeflerini de açıkladı; gelecek kış için Rus gazı olmadan depolama tesislerini yeniden doldurmak. Müller’e göre bu hedefin gerçekleşmesinde sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) büyük rol oynayacak.

Avrupa Birliği ülkelerinde ise gaz depolama tesislerindeki toplam doluluk seviyesi yüzde 72,1.

Geri Dön 03 Şubat 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN