Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Aralık 2022 Cumartesi

Depolar yeniden doluyor

Federal Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller, kasım ayından bu yana ilk kez doğalgaz depolarındaki doluluk oranının yeniden yükselmeye başladığını bildirdi.

Rezervler  0,11 puan artarak ortalama yüzde 87,31'e yükseldi. Almanya’nın bayrama iyi hazırlandığını söyleyen Müller, ”Doğalgazda tasarrufa ve bilinçli kullanıma devam etmeliyiz” dedi. Almanya'da gaz depoları en son 27 Kasım'da dolmuştu. Kurum tarafından yayımlanan verilere göre, Aşağı Saksonya’da Rehden kentindeki depolama tesislerinde doluluk seviyesi yüzde 90,7’ye çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan soğuklar sonrasında Federal Ağ Ajansı doğalgaz tüketiminin son dört yılın ortalamasının yüzde 12 üzerinde olduğunu bildirmişti.

Geri Dön 24 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN