Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
22 Eylül 2023 Cuma

Deniz Göktaş Frankfurt’u salladı

Siyasi mizahın önde gelen ismi Deniz Göktaş, Frankfurt’ta kapalı gişe gösteri yaptı.

Deniz Göktaş Frankfurt’u salladı

-AVRUPADAN-

Türkiye’nin en çok izlenen komedyenlerinden Deniz Göktaş, Frankfurt’ta yaklaşık 400 kişinin izlediği muhteşem bir gösteri yaptı. 

Avrupadan ve Tuzbiber tarafından düzenlenen etkinlik, Khan Paletten, Provinzial Fırat Soyer ve Augenheilzentrum im Rad - Wiesbaden sponsorluğunda Fliegende Volksbühne’de gerçekleşti. 

Onlarca kişi kapıdan döndü

Haftalar öncesinden biletleri tükenen etkinlik için yapılan uyarılara rağmen biletsiz salona gelen onlarca kişi kapıdan geri dönmek zorunda kaldı. 

Youtube’da 2 milyondan fazla izlenen Selam Selam gösterisinden tamamen farklı yepyeni bir gösteri sunan Göktaş, izleyicilerden büyük alkış aldı. 

Gösterinin açılışını Tuzbiber komedyenlerinden Gözde Karakaya ve Avrupadan Bülten’de çizdiği karikatürlerle tanıdığımız Ünlü Karikatürist Serkan Altuniğne yaptı. 

Deniz Göktaş yeni imajıyla sahnede

Saçlarını kestirdiği yeni imajıyla dikkati çeken Deniz Göktaş, “Çok fazla tanınmaya başladığım için saçlarımı kestirdim. İnsanlar yüzüme hiç bakmamış. İstanbul’da artık kimse tanımıyor” dedi. 

Neredeyse her siyasi görüşü eleştiren ofansif mizah ustası Göktaş, Almanya’daki Türklerin yüzde 60 oranında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verdiğini hatırlatarak, “Erdoğan’ın daha az oy aldığı bir ülkede yaşamak istiyorsanız, Türkiye’ye gelebilirsiniz” diye konuştu. 

Etkinlikler sürecek

Avrupadan, önümüzdeki dönemlerde Frankfurt merkezli kültür ve sanat etkinliklerine devam edecek.

Geri Dön 22 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN