Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Mayıs 2023 Çarşamba

Demir yolu işçileri yeniden müzakere masasında

Planlanan uyarı grevinin iptal edilmesinin ardından, EVG ve Deutsche Bahn, yeniden müzakere masasına oturmaya karar verdi.

Demir Yolu Çalışanları Sendikası (EVG) ve Alman Demir Yolları (Deutsche Bahn), uyarı grevinin iptal edilmesinin ardından müzakere masasına geri dönüyor. Tagesschau’nun haberine göre, yarın Fulda’da başlayacak olan görüşmelere ilişkin konuşan Deutsche Bahn temsilcisi ortak bir çözüm bulunacağına vurgu yaparak, müzakerelerin yapıcı geçeceğinin sinyallerini verdi. EVG Sendikası ise “Yeni bir aldatmacayla karşılaşmak istemiyoruz.” uyarısını yaptı.  

Ne olmuştu?

Deutsche Bahn, söz konusu grevi ‘orantısız’ olduğunu iddia ederek, ‘müşterilere ve üçüncü partilere zarar verdiği’ gerekçesiyle mahkemeye başvurmuştu. EVG ve Deutsche Bahn’ın Frankfurt İş Mahkemesi’nde uzlaşması üzerine iş bırakma eylemi önlenmişti. Ancak iptal edilen greve rağmen Deutsche Bahn, dün uzun mesafe trenlerin üçte birinin hizmet vermediğini duyurmuştu.

Geri Dön 17 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN