Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
15 Mayıs 2023 Pazartesi

Demir yolu çalışanlarının uyarı grevi iptal edildi

Demir Yolu Çalışanları Sendikası’nın (EVG) maaşların iyileştirilmesi talebiyle 14-16 Mayıs tarihleri için planladığı 50 saatlik uyarı grevi iptal edildi. Yine de bazı tren seferlerinde rötar ve iptaller yaşanabileceği belirtildi.

Demir yolu çalışanlarının uyarı grevi iptal edildi

Alman Devlet Demir Yolları Deutsche Bahn’dan yapılan açıklamada, EVG ve Deutsche Bahn’ın Frankfurt İş Mahkemesi’nde uzlaşması üzerine iş bırakma eyleminin son anda önlendiği bildirildi. 

Deutsche Bahn, söz konusu grevi önlemek için, grevin ‘orantısız’ olduğu ve ‘müşterilere ve üçüncü partilere zarar verdiği’ gerekçesiyle mahkemeye başvurmuştu. 

Sendika, yaklaşık 180 bini Deutsche Bahn’da bulunan toplam 230 bin demir yolu emekçisi için yüzde 12 zam veya aylık 650 avro daha fazla ücret talep ediyordu. 

Geri Dön 15 Mayıs 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN