Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Haziran 2023 Perşembe

Demir yolu ağı yenileniyor

Alman demiryolu şirketi Deutsche Bahn, önemli hatların ve tren istasyonlarının alt yapılarında modernizasyon çalışmalarına başlama planları yapıyor.

Demir yolu ağı yenileniyor

Renovasyon projesi kapsamında, 2030 yılına kadar her üç tren istasyonundan birinin yenilenmesi hedefleniyor.

İlk aşama olarak, gelecek yıl haziran ayında Mannheim – Frankfurt arasında gerçekleştirilecek olan restorasyon çalışmalarında hatların altı ay boyunca kapatılabileceği ifade ediliyor. Bu yenileme projeleriyle birlikte, yolcu taşıma kapasitesinin artacağı ve güvenlik önlemlerinin iyileştirileceği vurgulanıyor.

Federal Hükûmet, Alman demiryollarının altyapı ve yenileme çalışmaları için 2027 yılına kadar 45 milyar avroya ihtiyaç duyulacağını, bu bilgiyi bu yılın mart ayının sonunda açıklamıştı.

Geri Dön 22 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN