Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Ekim 2022 Çarşamba

Daha fazla tasarruf çağrısı

Federal Çevre Ajansı, doğalgazda daha fazla tasarruf çağrısında bulundu.

Konuya ilişkin, Alman Basın Ajansı’na konuşan Federal Çevre Ajansı Başkanı Dirk Messner, “Doğalgaz tüketimi genel olarak daha da azaltılmalı. Hem konut hem de belirli başlı sektörlerde enerji kullanımın azaltılması ile ilgili zorunlu hedefler konulmalı. Enerji tasarrufu için afişler, kampanyalar düzenlemekle kalmayıp, enerji tedarikçileri insanları doğrudan bilgilendirmeli” dedi. 

Enerji konusunda geçmiş hataların tekrarlanmaması gerektiğini söyleyen Messner, ülke genelinde yenilenebilir enerjilerin yaygınlaştırılması çağrısında da bulundu, süreçlerle ilgili yasal prosedürlerin gelecek yılın sonuna kadar dijitalleşmesi gerektiği ifade edildi. 

Federal Ağ Ajansı, enerji krizi nedeniyle doğal gazda yüzde 20’lik bir tasarruf hedefi belirlemişti. Ancak uzmanlara göre, arzın güvenliği ve iklim açısından tüketimin yüzde 30 oranında azaltılması gerekiyor. 

Geri Dön 26 Ekim 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN