Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Kasım 2022 Çarşamba

CSU’lu vekilin oğlu belinde silahla derse girdi

Almanya’da CSU Milletvekili Jürgen Baumgärtner’in 18 yaşındaki oğlu Julian Baumgärtner belinde silahla derse girdi. Polis devreye girdi ve vekilin oğlu amfiden çıkarıldı.

Münih Ludwig Maximilian Üniversitesi’nde okuyan CSU’lu Jürgen Baumgärtner’in oğlu Julian Baumgärtner, amfiye belindeki silahla girdi. Fark edilmesi üzerine bir öğrenci polisi aradı. Siyasetçinin oğlu amfiden çıkarıldı ve geçici olarak gözaltına alındı. Daha sonra yapılan açıklamada, Julian Baumgärtner küçük silah taşıma (klein Waffenschein) ruhsatına sahip olduğu belirtildi. Ancak, amfide bir ardası tarafından çekilen fotoğrafta silah açık şekilde belinde görünüyor. Ruhsata göre, tabancanın taşımasına sadece gizli şekilde olduğu sürece izin veriliyor. 

Sonuç olarak Julian Baumgärtner serbest bırakıldı. Polis Sözcüsü Kraus, şu anda cezai veya para cezasına çarptırılabilir ihlal olmadığını söyledi.

CSU’lu vekil ise BILD’e konuştu ve “Julian 18 yaşında, ayrı bir şahsiyet” dedi.

CSU’lu Jürgen Baumgärtner, 2013'ten beri Eyalet Parlamentosu’nda. Gençlik yıllarında aktif bir Neo-Naziydi. Berlin Duvarı'nın yıkılmasından sonra ayrıldı ve aşırı sağcılıktan tamamen uzaklaştı.

 

Geri Dön 09 Kasım 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN