Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
06 Ocak 2023 Cuma

CSU Lideri Söder: Şansölye adaylığı konusu benim için kapanmıştır

Almanya'da son seçimlerde şansölye adaylığı için başvuruda bulunan Bavyera Başbakanı ve CSU Genel Başkanı Markus Söder, bir daha aday olmayı düşünmediğini söyledi. 

Bavyera Başbakanı ve CSU Genel Başkanı Markus Söder, 2021'deki genel seçimlerde şansölye adayı olmak için başvursa da CDU genel kurulunda Armin Laschet tarafından mağlup edilmiş, mağlubiyetin ardından adaylığını geri çekmişti. 

Münchner Merkur gazetesine konuşan Söder, gelecek genel seçimlerde CDU/CSU’nun şansölye adayı olmayacağını ifade etti. 

Söder, “Kişisel olarak, kesinlikle daha fazla hırsım yok. Şansölye adaylığı konusu benim için kapanmıştır. Benim açımdan mesele açıktır. CDU’nun parti lideri CDU içinde açık bir liderlik iddiasına sahiptir. CDU’nun ise normalde CSU’ya göre önceliği vardır. Bir CSU’lunun hayatında adaylık konusu sadece bir kez gündeme gelir” dedi.

Geri Dön 06 Ocak 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN