Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Ekim 2023 Salı

CSU: Hamas'ı destekleyen hapse atılsın

CSU Grup Başkanı Alexander Dobrindt, Hamas'a destek veren kişilerin en az altı ay hapis cezasına çarptırılmasını talep etti.

Alman Hristiyan Sosyal Birliği (CSU), Almanya'daki Yahudi düşmanlığını ele almak için dört maddelik bir eylem planı sundu. 

CSU Grup Başkanı Alexander Dobrindt, Bild gazetesine verdiği demeçte, 'Almanya'da ithal edilen bir Yahudi düşmanlığı ve İsrail'e karşı bir nefret' olduğunu belirtti. Dobrindt, bu nedenle Yahudi ve İsrail karşıtlarına karşı kararlı ve sert bir yaklaşım benimsenmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, SPD Eş Genel Başkanı Lars Klingbeil'in Almanya'da Hamas'ı destekleyen ve Alman vatandaşı olmayan kişilerin ülkeden sınır dışı edilmesi önerisine ek olarak, bu kişilerin en az altı ay hapis cezasına çarptırılması gerektiğini savundu.

CDU: Mültecilerle ülkemize antisemitizmi de taşıdık

Hristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) Genel Sekreteri Carsten Linnemann da Almanya'da artan saldırı riskine karşı uyarıda bulunarak, ülkede halihazırda yüzlerce İslamcı tehdit bulunduğunu iddia etti. Ayrıca, Almanya'ya getirilen mülteci göçünün İsrail ve Yahudi toplumuna düşmanlık taşıyan kişileri de beraberinde getirdiğini söyledi. Linnemann, yıllardır odaklanılanın özellikle sağcı radikal 'Yahudi düşmanlığı' olduğunu ve şimdi 'Müslümanların antisemitizmine' daha yakından bakma ve bununla mücadele etme zamanı olduğunu savundu.

Geri Dön 17 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN