Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Aralık 2022 Çarşamba

Çocuk yoksulluğu artıyor

Almanya’da çocuk yoksulluğu artışta. Çocukları Koruma Derneği, çocuk yoksulluğunun önümüzdeki yıl daha da tırmanabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Çocukları Koruma Derneği artan çocuk yoksulluğu konusunda uyarıda bulundu. Dernek Başkanı Heinz Hilgers Stuttgarter Zeitung’a verdiği demeçte, “Yıllardır dramatikleşen çocuk yoksulluğu gelecek yıl enflasyon ve ekonomik kriz nedeniyle tırmanabilir. Özellikle sosyal yardımlarla geçinen dar gelirli ailelere daha fazla destek verilmesi gerekiyor. Bürgergeld standart oranlarının yükseltilmesini, çocuk yardımlarının genişletilmesini talep ediyoruz” dedi.

Dernek Başkanı Hilgers saatlik asgari ücretin artan enflasyon nedeniyle yükseltilmesi gerektiğini savundu: “Saatlik asgari ücretlerin en az 13, tercihen 14 avro bandına kadar çıkarılması gerekiyor” diye konuşu. 

Geri Dön 21 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN