Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Ocak 2023 Cuma

Cem Özdemir'den gıda krizine karşı acil çözüm çağrısı

Dünyanın büyük bir çaplı bir gıda krizi tehdidi altında olduğunu belirten Yeşiller Partili Tarım Bakanı Cem Özdemir, acil çözüm çağrısı yaptı. 

Cem Özdemir'den gıda krizine karşı acil çözüm çağrısı

Federal Tarım Bakanı Cem Özdemir, dünyanın İkinci Dünya Savaşı'ndan bu yana en büyük gıda krizi tehdidi altında olduğunu söyledi. Bakan Özdemir, küresel gıda güvenliği ve açlıkla mücadeleye karşı daha güçlü bir iş birliği çağrısı yaptı.

Özdemir, "Dünya, İkinci Dünya Savaşı'ndan bu yana en büyük gıda kriziyle tehdit ediliyor. Acil olarak pratik çözümlere ihtiyacımız var" dedi. Bakan, 2030'a kadar dünyadaki açlığı bitirme hedefi için 8 hasat zamanı kaldığını hatırlattı. Özdemir'e göre yoksul ülkelerin gıda yardımına bağımlılıktan kurtulması öncelikli hedefler arasında olmalı.

Geri Dön 20 Ocak 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN