Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Ocak 2023 Çarşamba

CDU'lu Spahn'dan 'Nazi damgası' çıkışı

CDU'lu eski Sağlık Bakanı Jens Spahn, göçmenlerle ilgili sorunlarını konuşanlara 'Nazi' damgası vurulduğunu söyledi.  

Yılbaşı gecesi yaşanan şiddet olayları hakkındaki tartışmalar devam ediyor. CDU'lu eski Sağlık Bakanı Jens Spahn, entegrasyon sorunlarının yeterince açık şekilde tartışılamadığını iddia ederek sol partileri suçladı. Bild am Sonntag'a konuşan Spahn, “Sol ideolojilerin baskısı altındayız. Göçmenlerle ilgili sorunları konuşmak isteyenlere Nazi damgası vuruluyor” dedi.

Göçmenlerin çoğunun geldikleri kültürü 'maço' 'homofobik' ve 'antisemitist' olarak tanımlayan Spahn, “Böyle bir kültür farkının üstesinden gelmek istiyorsak, entegrasyona çok daha fazla önem vermeliyiz” dedi.  

“Arap suç çeteleri normalleştiriliyor”

Ülkedeki hukukun üstünlüğünün zayıfladığını söyleyen Spahn, “Özellikle Berlin’de Arap suç çeteleri ülser gibi şehrin her yerine yayıldı. Gençler, Abou Chaker gibi çete liderlerini kahramanlaştırıyor ” diye konuştu. 

Spahn, Berlin Senatosu'nun polise yönelik şiddete karşı yeterince destek vermemekle suçladı.

Geri Dön 18 Ocak 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN