Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Mart 2024 Çarşamba

CDU: Rusya, neden şimdi Şansölye’ye zarar vermek istedi?

Ana muhalefetteki CDU'nun dış politika uzmanlarından Norbert Röttgen, Rusya'nın ses kaydını sızdırmasına ilişkin Rusya'nın neden şimdi Şanşölye’ye zarar vermek istediğini sorguladı.

Alman Hava Kuvvetleri subayları arasında gerçekleşen ve Ukrayna'ya destek içerikli görüşmelerin Rusya'da yayımlanması üzerine Almanya'da muhalefetin tepkisi devam ediyor. CDU'dan dış politika uzmanı Norbert Röttgen, olayın Başbakan Olaf Scholz için ciddi bir kişisel zarara neden olduğunu belirterek, Rus gizli servislerinin ve belki de daha üst makamların, neden Federal Şansölye'ye bu kadar büyük zarar vermeyi hedeflediğini sorguladı.

Aynı partiden Roderich Kiesewetter ise, Federal Şansölye'nin Alman Federal Ordusu'nun sahadaki varlığının gerekli olduğu yönündeki açıklamalarının gerçeği yansıtmayan iddialarla kamuoyuna sunulmasının nedenlerinin açığa kavuşturulması gerektiğini ifade etti.. CDU/CSU muhalefeti, bu konunun detaylarının araştırılması için Federal Meclis'te bir araştırma komisyonu kurulmasını önerdi.

Geri Dön 06 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN