Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Şubat 2024 Pazartesi

Camiye yemek siparişi üzerinden ırkçı tehdit

Almanya Bielefeld'de bulunan bir camiye, üzerinde ırkçı tehdit notu bulunan bir yemek siparişi verildiği bildirildi.

Almanya'nın Bielefeld kentinde bulunan bir camiye, Lieferando şirketi aracılığıyla telefon veya internet üzerinden verilen yemek siparişlerinde ölüm tehdidi ve nefret mesajları içeren kasa fişi bırakıldı.

Hint yemeği paketinin üzerinde yer alan kasa fişinde, "Döner cinayetleri halk sporu olacak! Zencilerine ölüm! Dejenere Filistin halkı gaz odalarına!" gibi tehdit içeren ifadeler yer aldı. Bu olayın, daha önce aynı cami ve bölgedeki diğer camilere gönderilen benzer tehdit mektupları ve nefret içerikli mesajlarla birleştirilerek ciddi bir endişe yarattığı belirtildi.

Bielefeld İslam Cemaatleri Birliği Başkanı Cihad Kefeli, durumu 'endişe verici' olarak değerlendirirken, polise suç duyurusunda bulunduklarını ifade etti. Güvenlik birimleri, olay üzerine harekete geçti ve 'kışkırtma' suçlamasıyla soruşturma başlattı.

Geri Dön 05 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN