Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Mart 2024 Çarşamba

BW İçişleri Bakanı uyardı: Esrar turizmi başlayacak

Almanya'nın Baden-Württemberg eyaletinin İçişleri Bakanı Thomas Strobl, esrarın yasallaşmasının ardından, özellikle sınır bölgelerinde 'esrar turizmi' başlayabileceğini söyledi.

Strobl, esrarın 1 Nisan'dan itibaren yasal hâle gelmesiyle birlikte, özellikle ülkenin Fransa ile olan sınırına yakın bölgelerde sorunlar yaşanabileceği konusunda uyarıda bulundu.

CDU'lu  Strobl, Almanya'da esrarın yasallaşması sonucu, esrar tüketiminin Fransa'da yasa dışı olması nedeniyle Fransız vatandaşlarının Almanya'ya, özellikle sınır kasabası Kehl'e, esrar tüketmek için gelebilecekleri endişesini dile getirdi. Bu bağlamda, federal polisin Fransa sınırında esrar kaçakçılığını engellemek amacıyla kontrolleri artırması gerektiğini vurguladı.

Kehl Belediye Başkanı Wolfram Britz ise, Fransa'dan gelecek olan "esrar turizmi" beklentisi içinde olmadıklarını ifade etti.

Geri Dön 27 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN