Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Nisan 2023 Cuma

Burun spreyiyle korona aşısı dönemi

Almanya’da, koronavirüse karşı geliştiren burun spreyi aşısı ile ilgili olumlu sonuçlar elde edildi.

Berlin Freie Üniversitesi ve Charité Üniversitesi tarafından yapılan ortak araştırmasının sonuçları, "Nature Microbiology" dergisinde yayımlandı. Araştırmada, aşının burun mukozasına iğnesiz olarak burun spreyiyle uygulanmasının sağlanabileceği yer aldı.

“Önemli bir mihenk taşı”

Pandemi döneminin ünlü viroloğu Prof. Dr. Christian Drosten, burun spreyi şeklinde geliştirilen aşının virüse karşı mücadelede önemli bir mihenk taşı olduğunu söyledi. 

Almanya’da federal hükûmet, burundan uygulanacak korona aşısının geliştirilmesini için Münih Üniversite Hastanesi’ndeki Zell-Trans projesine, yaklaşık 1,7 milyon avro kaynak ayırmıştı.

Geri Dön 07 Nisan 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN