Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Aralık 2022 Cuma

Bundesbank: Enflasyon bu yıl da düşmeyecek

Almanya Merkez Bankası (Bundesbank), ülkede ekonomik göstergelerin olumlu olduğunu ancak enflasyonun 2024’ten itibaren düşeceğini açıkladı.

Bundesbank: Enflasyon bu yıl da düşmeyecek

Enflasyonun gelecek yıl yüzde 7 bandında olacağını söyleyen Bundesbank Başkanı Joachim Nagel, RTL -ntv yayınında, “Enflasyon ancak 2024 yılından itibaren düşmeye başlayacak. Mevcut krizlere rağmen işgücü piyasaları istikrarını koruyor. Önümüzdeki yıllarda maaşlarda keskin bir artış bekleniyor. Artık, Almanya için gerçek bir umut ışığından bahsedebiliriz” diye konuştu. 

Avrupa Merkez Bankası enflasyon hedefinin yüzde 2 olduğunu bildirmişti. Bundesbank tarafından yapılan açıklamada, enflasyonda hızlı bir düşüş beklenmediği, 2024’e yılına kadar yüksek kalmaya devam edebileceği bildirildi. 

Geri Dön 23 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN