Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Mart 2023 Perşembe

Bremen’de ‘sadece kadınlar için festival’ önerisi

Bremen SPD gençlik örgütü Jusos, Paskalya kutlamalarında, sadece kadınların katılabileceği bir festival günü belirlenmesini talep etti. Talebin gerekçesi olarak kadınların festivallerde erkeklerin sözlü ve fiziksel tacizine maruz kalması gösterildi.

BILD'de yer alan habere göre, Jusos Bremen Başkan Yardımcısı Lara Gerecke, "Özellikle kadınlar ve trans/lezbiyen insanlar, cinsel taciz kurbanı olma korkusu olmadan Paskalya festival alanlarına katılabilmeli. Erkeklerin olmadığı zamanlar veya günler yeni bir şey değil. Zaten konserler, saunalar veya yüzme havuzlarında böyle uygulamalar var” dedi.

Jusos Bremen Başkanı Sebastian Schmugler ise, “Bu konuda ısrarcıyız, sonuçta, organizatörler ve kolluk kuvvetleri güvenli bir parti organize etmek zorunda” diye konuştu.

Geri Dön 09 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN