Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

Birlik Partileri’nden Habeck’e tepki

Birlik Grubu (CDU/CSU), pahalı enerji ve arz güvenliği konularında Ekonomi Bakanı Robert Habeck’e yüklendi.

Meclis’te söz alan CDU’lu Eski Tarım Bakanı Julia Klöckner, “Durumun iyi olması için, havaların iyi olmasını bekleyen bir Federal Şaman’a (Bundes-Schaman) değil, doğru kararları veren bir Ekonomi Bakanına ihtiyacımız var” dedi.

Bakan Habeck, ”Gaz tasarrufu konusunda her şey yolunda giderse ve hava konusunda şanslıysak, o zaman kışı iyi geçirme şansımız olur” demişti. Klöckner ayrıca, bu açıklamaları utanç verici olarak nitelendirdi ve “Habeck’in umudu ‘yukarıdan’  dedi. 

CDU Genel Sekreteri Mario Czaja da, “Durum dramatik, ancak hükümet makul bir şekilde yanıt vermiyor. Bakan Habeck, hükûmette kaos yaşanmasından sorumlu” dedi.

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN