Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Aralık 2023 Perşembe

Beş kişiyi öldüren IŞİD'liye müebbet

Almanya'da geçtiğimiz nisanda terör örgütü IŞİD adına 5 kişiyi öldüren saldırgan, ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırıldı.

Almanya'nın Duisburg kentinde geçen nisan ayında meydana gelen saldırıda, 27 yaşındaki bir Suriyeli erkek, IŞİD adına 5 kişiyi bıçakla öldürdü ve 4 kişiyi ağır şekilde yaraladı. Saldırgan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına mahkum edildi.

Saldırgan, yaptığı eylemlerden dolayı pişmanlık duymadığını belirtti ve amacının cennete gitmek olduğunu ifade etti. Yakalandıktan sonra verdiği ifadede, "Mümkün olduğunca çok insan öldürmek istedim" dedi ve devam ettiği takdirde şehit olacağını düşündüğünü söyledi. Sanık, "İstedikleri cezayı versinler. Bu dünya geçici. Allah'ın bizi cennete götürmesini umuyoruz" şeklinde konuştu.

Geri Dön 21 Aralık 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN