Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Temmuz 2023 Pazartesi

Berlin’de sıcak hafta sonu

Berlin ve Brandenburg, bu senenin en sıcak hafta sonlarından birini yaşadı. Ancak buna rağmen sıcaklık ortalamaları beklentilerin altında kaldı. 

Berlin’de sıcak hafta sonu

Avrupa en sıcak yazlarında birini geçiriyor. Almanya’nın büyük şehirleri de bundan nasibini almış görünüyor. Geçtiğimiz cuma günü ARD hava durumu uzmanı Roland Vögtlin Berlin ve Brandenburg’a yönelik olarak rbb’ye yaptığı değerlendirmede, "Büyük sıcaklık dalgası geliyor, ancak çok uzun kalmayacak" demişti. Birçok uzman haftasonu Berlin’de hava sıcaklığının 35 dereceye yaklaşmasını bekliyordu. Sıcaklık az da olsa beklentilerin altında kaldı. Hafta sonu Berlin’de sıcaklık 25 - 32 derece arasındaydı. 

Orman yangını riski devam ediyor

Son zamanlarda yağışların da azalmasıyla orman yangınlarını tehlikesi artı. Brandenburg eyaleti orman yangınlarından korunma komiseri Raimund Engel, yurttaşları kurallara uymaya davet etti. Ormanda sigara içmenin ve mangal yapmanın kesinlikle yasak olduğunu vurguladı. Engel ayrıca yangın durumunda itfaiyenin ulaşımı için insanları ormana kişisel araçlarıyla gitmemesini önerdi. 

Geri Dön 10 Temmuz 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN