Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Mart 2024 Çarşamba

Berlin’de RAF baskınları sürüyor

Berlin'de 26 Şubat'ta eski Kızıl Ordu Fraksiyonu (RAF) üyesi Daniela Klette'nin yakalanması sonrasında düzenlenen operasyonlar devam ediyor.

Bir konteyner evde yapılan aramanın ardından bir sonraki gün bir eve daha baskın düzenlendi. Konteyner evde RAF üyesi Burkhard Garweg'in kaldığı tespit edildi, fakat yapılan iki baskında da aranan teröristler bulunamadı. Polis, Garweg'in yanlış bir hareket yapabileceği endişesiyle kendisine teslim ol çağrısında bulundu.

Bild'in haberine göre; aşırı sol gruplar, RAF üyelerinin yakalanmasını engellemeye çalışıyor. Radikal sol çevrelerden "Indymedia" platformunda, kimliği belirsiz yazarlar tarafından, Berlin ve Aşağı Saksonya'daki özel harekât ekiplerinin (SEK) kullanmış olduğu sivil polis araçlarının plakaları ve polislerin operasyonlara hazırlandıkları yerlerin fotoğrafları paylaşıldı.

Geri Dön 06 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN