Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
30 Ekim 2023 Pazartesi

Berlin'de 'fosil yakıt sübvansiyonunu durdurun' eylemi

Son Nesil adlı çevreci grup, iklim değişikliğiyle mücadele ve fosil yakıtların sübvansiyonunun durdurulması talebiyle başkent Berlin'de gösteri düzenledi.

Aktivistler, 17 Haziran Caddesi'nde bir araya gelerek "Fosil yakıtlara sübvansiyonu durdurun" taleplerini dile getirdiler. Polis, başlangıçta caddenin kapanmasına izin vermedi, ancak daha fazla kişinin toplanması üzerine gösterinin yapılmasına onay verdi.

Hollandalı çevreci grupların ve çeşitli meslek odalarının da desteklediği etkinlikte, "İklimi korumak suç değildir", "Hayatı koruyun-şimdi", "Adalet için fosil yakıtlardan vazgeçin", "Bizleri öldürmeyi durdurun" ve "Bizim başka gezegenimiz yok" yazılı pankartlar taşındı.

Bir gösterici, iklim felaketinin ciddi bir sorun olduğuna dikkat çekerek bilim insanlarının uyarılarını önemsemeleri gerektiğini vurguladı. Gösteri sırasında yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Geri Dön 30 Ekim 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN