Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
22 Eylül 2023 Cuma

Berlin’de doğa ile iç içe drama ve sinema eğitimi

Yönetmen Mustafa Altıoklar ve Esin Yıldız, Berlin’de 8-12 yaş arası çocuklar için ücretsiz drama ve sinema eğitimi verecek.

Almanya Eğitim Bakanlığı’nın desteklediği projede, çocuklar sanat yoluyla doğayla bağlarını geliştirecek, ekip çalışmasını ve hikâye anlatımını öğrenecekler. 

Her çocuk bir bitki veya çiçek seçerek, atölye çalışması boyunca onun bakımını üstlenecek. Eş zamanlı olarak bitkilere, çiçeklere dair bir hikâye oluşturup atölye boyunca geliştirecek.

Program sonunda bitkilerin ve çiçeklerin gelişimi, hikaye anlatımları video olarak ailelerin de katılacağı bir etkinlikte sunulacak.

Ekim ayında başlayacak atölyeye katılım 16 kişiyle sınırlı. Çalışmalar haftada 1 gün, günde 2 saat ve toplam 3 ay süreyle devam edecek. 

İletişim: 01742366699 & [email protected]

Geri Dön 22 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN