Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Ocak 2023 Cuma

Belediye Hizmetleri Derneği: Doğal gaz ve elektrik fiyatları ikiye katlanacak

Alman Belediye Hizmetleri Derneği Başkanı Ingbert Liebing, doğal gaz ve elektrik fiyatlarının aboneler için 2 katına çıkabileceği uyarısında bulundu.

Alman Belediye Hizmetleri Derneği Başkanı Ingbert Liebing, doğal gaz ve elektrik fiyatları hakkında Neue Osnabrücker Zeitung’a (NOZ) verdiği demeçte, “Tüketici derneklerinin korktuğu olmayacak, rekor zamlar söz konusu değil. Fiyatların en fazla ikiye katlanmasını bekliyoruz” dedi. 

 

Liebing, enerji arzında güvence sağlanması için ülkedeki nükleer santrallerin çalışma sürelerinin uzatılması gerektiğini savundu.

Avrupa'da doğal gaz fiyatları, 2023 başında Ukrayna savaşının başlamasından bu yana en düşük seviyeye indi. Doğal gazın mW/s fiyatı, 4 Ocak’ta 64,22 avroya kadar düştü. 

Federal Ağ Ajansı, havaların soğuması ile birlikte doğal gaz rezervlerinin yüzde 84,8'e indiğini bildirdi. 

Geri Dön 27 Ocak 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN