Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Ekim 2022 Çarşamba

Belediye hizmetleri aksadı

Doğalgaz fiyatlarındaki artış belediye hizmetlerini de etkiledi. Belediye Şirketleri Birliği, daha fazla yeni müşteri kabul edilemediğini ve birçok müşterinin de sözleşmesinin yenilenmediğini duyurdu.

Artan doğalgaz fiyatları nedeniyle birçok kişi enerji tedarik firmasını değiştirmeye başladı. Belediye Şirketleri Birliği’nden Alman Basın Ajansı’na yapılan açıklamada, “Belediye hizmetleri (Stadtwerke) daha fazla yeni müşteri kabul etmiyor ve tedarik bölgeleri dışında ikamet eden, sözleşme süreleri dolan müşterilerin anlaşmaları yenilenmiyor” dendi. 

Yerel yönetim ve enerji dernekleri de ortak bir çağrıda bulunarak, krizden kaynaklanan sorunlara dikkat çektiler, tedarik şirketlerine daha fazla devlet desteği çağrısında bulundular. Enerji fiyatları nedeniyle mali yüklerin arttığına da dikkat çekildi ve birçok müşterinin talebinin bekletildiği söylendi.

Münih Belediye Hizmetleri Derneği ise, “Belediye hizmetleri ve tedarikçileri yasal görevlerini yerine getirerek, kriz zamanlarında bile müşterilerine tedarik sağlamakla yükümlü. Ancak, yeni müşterilerin yüksek fiyatlara hazırlıklı olması gerekiyor” açıklamasında bulundu.

Geri Dön 26 Ekim 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN