Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Aralık 2022 Cumartesi

Bazı mahkumlar Noel’i cezaevinde geçirmeyi tercih etti

Almanya’da 1.563 mahkum Noel dönemini aileleriyle geçirebilmeleri için erken tahliye edilecek. Bazı mahkumlar ise Noel’i cezaevinde geçirmeyi tercih etti.

Düzenleme normalde yılbaşı döneminde cezaevinden bırakılması beklenen mahkumları kapsıyor. Ancak erken tahliyeyi reddeden ve Noel'i cezaevinde geçirmeyi tercih eden mahkumlar da var.

Serbest bırakılan mahkum sayısı 291 ile Almanya’nın en kalabalık eyalet olan Kuzey Ren-Vestfalya. Geçen yıl 800’ün üzerinde mahkum serbest bırakılmıştı.

Bavyera'da bu yıl da Noel nedeniyle erken tahliye uygulamasına gidilmedi. Bavyera Adalet Bakanlığı konuyla ilgili olarak, "Hukuken kesinlik kazanmış bir cezayı af yoluyla değiştirmek, kati istisnai durumlarda mümkün olmalı ve takvimdeki tesadüflere bağlı olmamalıdır" açıklamasını yaptı. 

Geri Dön 17 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN