Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Mart 2023 Salı

Bavyera’da pandemi döneminde ödenen cezalar geri alınabilecek

Bavyera'da, pandeminin ilk aylarında sokağa çıkma yasağını ihlâl edenlere kesilen para cezalarının iade edileceği duyuruldu.

Pandeminin ilk aylarında Federal İdare Mahkemesi'nin kararıyla, sokağa çıkma yasağıyla temel hak ve özgürlüklerin ihlal edildiğine hükmedilmişti. Bavyera'da yasağı ihlal edenlerin paralarını geri alabilecekleri duyuruldu.

BR 24’ün haberine göre, Bavyera Sağlık Bakanı Klaus Holetschek, geri ödemeye ilişkin başvuruların, talep mektubuyla birlikte, yerel makamlara ya da doğrudan eyaletin idari birimlerine yapılabileceğini bildirdi.  

"Hiç kimse parasının peşinde koşmak zorunda değil"

Konuya ilişkin, Alman Basın Ajansı’na değerlendirmelerde bulunan Bavyera FDP Meclis Grubu Başkanı Martin Hagen, cezaların geri ödenme prosedürünü sert eleştirdi, “Vatandaş bir kez daha mağdur ediliyor. Hiç kimse parasının peşinde koşmak zorunda değil” diye konuştu. 

Geri Dön 14 Mart 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN