Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
07 Temmuz 2023 Cuma

Bavyera Eyalet Meclisi Başkanı’ndan İtalyan dağcıya: Haçlarımıza karışmayın

Bavyera Eyalet Meclisi Başkanı Ilse Aigner, dağlara dikilen haçlara tepki gösteren İtalyan dağcı Messner'e "Haçlarımızı rahat bırakın" dedi.

Bavyera Eyalet Meclisi Başkanı Ilse Aigner, dağların zirvelerine dikilen haç sembollerine tepki gösteren İtalyan dağcı Reinhold Messner’e “Zirvelerimizi de haç işaretlerimizi de rahat bırakın” diyerek tepki gösterdi.

Her dağa bir haç dikmenin takıntılı bir durum olduğunu savunarak zirvelere yeni haç dikilmemesini öneren dünyaca ünlü İtalyan dağcı Reinhold Messner’e Bavyera Eyalet Meclisi Başkanı CSU’lu Ilse Aigner’den yanıt geldi.

Bild’in haberine göre, Aigner önerinin “Zirvelerimizi de haç işaretlerimizi de rahat bırakın. Bavyera kültür ve geleneklerinden vazgeçmeyeceğiz.” diye konuştu.

Geri Dön 07 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN